dębki - o miejscowości

Położone są zarówno 50 km od Gdyni jak i od Półwyspu Helskiego.

Wybrzeże Dębek, to kilka kilometrów słonecznych plaż nad Bałtykiem. Dębki oferują malownicze wybrzeże. Możemy tu odpoczywać oddychając czystym powietrzem, z dala od zanieczyszczeń, gdyż w okolicy nie rozwinął się przemysł. Są tu również znakomite warunki do aktywnego wypoczynku.

Szum morza, krzyk mew, wyjątkowy zapach, tak charakterystyczny dla Bałtyku, bezpieczne plaże to walory, dla których Państwo spędzają wakacje na Wybrzeżu, by poczuć jego aromat i smak.

Dębki, to jedna z wielu letniskowych miejscowości nadbałtyckich w województwie pomorskim. Jego historia sięga cztery wieki wstecz. Położone wzdłuż najczystszego pasa Bałtyku, zachwyca piękną i czystą plażą o wyjątkowo płaskim klifowym brzegu.

Znakomity mikroklimat, wolne od wszelkich zanieczyszczeń i nasycone związkami jodu powietrze, zachęcają do długich spacerów lub wycieczek rowerowych wzdłuż morza. Dębki imponują swoją urodą, urozmaiconą architekturą, zadbaną zielenią z nową Rybaczówką, wieżą widokową i nowym deptakiem.

Dębki to miejsce dla osób ceniących uroki i walory aktywnego wypoczynku nad polskim, otwartym, czystym morzem i jednocześnie szukających chwili wyciszenia, relaksu i satysfakcji.

W sąsiedztwie oprócz szerokiej i piaszczystej plaży, a także terenów zielonych, znajdziemy ścieżki rowerowe oraz możliwość udziału w spływach kajakowych po malowniczej rzece Piaśnicy.

Do spędzenia urlopu w naszych okolicach zachęca również duża ilość punktów gastronomicznych, atrakcji i rozrywek oraz zabytków.

Zarezerwuj Pokój, Masz pytania?
Zadzwoń do nas
+48 660 190 180

plaza

Piasnica

piasnica1